Mokslo metų pradžios šventė „Renovatio Studiorum“

Rugsejo 2 2018 atsi

Nuoširdžiai kviečiame visus Vilniaus universiteto bendruomenės narius dalyvauti šventiniuose renginiuose.

2019 m. rugsėjo 2 d. „Renovatio Studiorum“ programa

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.00 val. Dekano prof. Arūno Poviliūno, prorektorės dr. Birutės Švedaitės – Sakalauskės, studijų prodekanės dr. Jolantos Aleknevičienės sveikinimai.
Filosofijos fakulteto institutų atstovų ir studentų atstovybės sveikinimai.

Pirmoji paskaita „Ar filosofija yra kūryba?“ VU Teatro salėje (Universiteto g. 3). Paskaitą skaitys Filosofijos instituto profesorius Kristupas Sabolius.

11.45 val. Šventinė visų studentų, dėstytojų ir administracijos nuotrauka Filosofijos fakulteto Bursų kieme (Universiteto g. 9).

12.00 val. Azijos ir transkultūrinių studijų instituto profesoriaus dr. Donato Brandišausko fotografijos parodos „Elnių žmonės – Sibiro oročėnai“ ir Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Studentų atstovybės fotografijos parodos „VU Filosofijos fakulteto pirmakursių stovykla ‚Magnus Opum‘“ atidarymai Filosofijos fakulteto 2 aukšto fojė.

12.20 val. Pirmakursių susitikimai su kuratoriais:

Bakalauro pakopos:
Pietų Azijos studijos – Kinų kalbos kabinete
Artimųjų Rytų studijos – Hindi kalbos kabinete
Japonologija – J. Kovalevskio auditorijoje
Sinologija – A. Binderio auditorijoje
Susitikimas vyks VU Azijos ir transkultūrinių studijų institute (Universiteto g. 5)

Magistrantūros pakopa:
 FsF 304 aud.

14.45 val. – Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų į Universiteto centrinių rūmų Didįjį kiemą (Universiteto g. 3).

15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios „Renovatio Studiorum“ ceremonija universiteto Didžiajame kieme.

18.30 val. – šv. Mišios akademinei bendruomenei Vilniaus arkikatedroje bazilikoje (šv. Mišioms vadovaus Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas).

19.30 val. – Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choro koncertas Vilniaus arkikatedroje bazilikoje (Katedros a. 2).

Maloniai kviečiame dalyvauti!