VU ATSI mokslininkai dalyvavo Europos religijotyrininkų asociacijos konferencijoje

Tartu konferencija 20192019 m. birželio 25–29 d. Tartu universitete vyksta Europos religijotyrininkų asociacijos konferencija „Religion – Continuations and Disruptions“ (17th Annual Conference of the European Association for the Study of Religions).

Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto mokslininkai skaitė pranešimus ir moderavo konferencijos sekcijas įvairiomis su religija susijusiomis temomis: A. Beinorius analizavo hinduizmo sąvoką ir moderavo konferencijos sekciją „Moving Beyond "Hinduism" - but How?", R. Pranskevičiūtė-Amoson – alternatyvų religingumą sovietiniame ir po-sovietiniame kontekste ir moderavo sekciją „Alternative Religiosities in the Communist Regime and Post-Communist East Central European Countries", R. Berniūnas – moralinius religijos aspektus, moderavo sekciją „Do the Gods Make Us Moral? Psychological, Ecological and Cognitive Explorations"), K. Garalytė – religijos kaip socialinės priespaudos ir išsilaisvinimo reikšmes, moderavo sekciją „Religion as Opression and Liberation"), V. Dranseika – laisvos valios psichologiją bei liaudies tikėjimus.

Išsami informacija ir programa konferencijos tinklalapyje https://easr2019.org/