Diskusija „Why do we think that Africa has to be saved?"

Afrikos dienos 2019 intKokie stereotipai dažniausiai pasitelkiami pasakojant apie humanitarinės pagalbos projektus Afrikos šalyse? Kokios to pasekmės mūsų dialogui su Afrika? Kodėl svarbu tinkamai komunikuoti apie paramos iniciatyvas priimančiose šalyse?

Diskusijoje „Who needs to rescue whom? Why do we think that Africa has to be saved?" dalyvaus ekspertai iš Lietuvos ir užsienio šalių:

- Beathe Øgård, Norvegijos Studentų ir Akademikų Tarptautinio paramos fondo SAIH prezidentė.
- Dr. Kristina Garalytė, VU Azijos ir Transkultūrinių studijų instituto direktorė.
- Jovita Majauskaitė-Staniulėnė, UNICEF Lietuva vadovė.
- Kidus Asfaw, UNICEF vyriausiasis patarėjas inovacijoms.
- Eugenija Kovaliova, „AfriKo“ steigėja ir programų vadovė.
- Kamal Ahamada, tyrėjas ir aktyvistas.

Diskusiją moderuos „Al Jazeera“ naujienų tinklo žurnalistė ir virtualios dokumentikos prodiuserė Viktorija Mickutė.
Renginio kalba – anglų. Renginio programa

Renginys vyks 2019 m. birželio 5 d. 17 val. Lietuvos nacionalinė UNESCO komisijos patalpose (Šv. Jono g. 11, 01123 Vilnius).

Daugiau informacijos: https://bit.ly/2I4e0Vo

Renginio organizatoriai: LR užsienio reikalų ministerija ir VU Azijos ir transkultūrinių studijų institutas bendradarbiaujant su Nacionaline UNESCO komisija ir UNICEF