Dr. Deimanto Valančiūno vizitas Paryžiuje

deimantas paryzius int 12019 m. kovo 25–29 d. VU Azijos ir transultūrinių studijų instituto (VU ATSI) docentas dr. Deimantas Valančiūnas lankėsi Paryžiuje, INALCO (Nacionaliniame Rytų kalbų ir kultūrų institute), Pietų Azijos ir Himalajų studijų departamente pagal Erasmus+ dėstytojų mainų programą.

Vizito metu dr. Deimantas Valančiūnas skaitė paskaitas Indijos populiariosios kultūros, mitologinių, siaubo filmų, diasporos bei Šri Lankos pilietinio karo atminties ir traumos temomis. VU ATSI mokslininkas taip pat susitiko su departamento dėstytojais ir mokslininkais, konsultavo naujų kursų, skirtų Pietų Azijos kino studijoms, rengimo klausimais.

INALCO yra vienas svarbiausių ir prestižiškiausių Prancūzijos universitetų vykdančių Azijos kalbų ir kultūrų studijas.