Susitikimas su Indijos ambasadoriumi

Indijos ambasad int 2019 12019 m. kovo 6 d. Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institute (VU ATSI) lankėsi Indijos ambasadorius Tsewang Namgyal ir jo patarėjas A.S. Takhi. Svečiai susitiko su Instituto akademinės bendruomenės nariais ir studentais. Susitikimo metu buvo tartasi dėl ICCR (Indian Council for Cultural Relations) stipendijų VU ATSI mokslininkams ir studentams.

Prieš vizitą VU ATSI svečiai lankėsi pas Vilniaus universiteto studijų prorektorių doc. dr. Valdą Jaskūną ir aptarė galimybę ICCR iniciatyva VU ATSI įsteigti modernios Indijos istorijos vizituojančio mokslininko poziciją (Indian chair for Modern Indian history). Vėliau svečiai aplankė VU bibliotekos Orientalistikos skaityklą ir pažadėjo padovanoti mokslininkams bei studentams aktualių Indijos leidyklose išleistų mokslinių darbų.