Turkijos ambasadoriaus vizitas Filosofijos fakultete

Susitikimas Turkijos ambasa2019 m. vasario 26 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete lankėsi Turkijos ambasadorius Gökhan Turan ir antrasis sekretorius Özgür Önay bei susitiko su Filosofijos fakulteto dekanu prof. Arūnu Poviliūnu, Azijos ir transkultūrinių studijų instituto direktore dr. Kristina Garalyte bei turkų kalbos dėstytojais.

Ambasadorius buvo teigiamai nustebęs Lietuvos populiarumu tarp turkų studentų bei išreiškė norą skatinti dvišalį bendradarbiavimą studijų ir mokslo srityse. Dekanas papasakojo apie fakulteto vykdomą STEAM projektą bei edukologų bendradarbiavimą su Turkijos mokslininkais. Dr. Kristina Garalytė pristatė Azijos ir transkultūrinių studijų institute vykdomas Artimųjų Rytų studijas, kuriose dėstoma turkų kalba bei kultūra.

Tai buvo pirmasis Turkijos ambasadorius Gökhan Turan ir jo komandos vizitas Vilniaus universitete.