Dr. Kristinos Garalytės vizitas Indijoje

K.Garalyte Indijoje2019012019 m. sausio 2 d. – vasario 2 d. VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto direktorė dr. Kristina Garalytė lankėsi Indijoje bei skaitė viešas paskaitas pavadinimu „Dalit student movement in India: from identity politics to counter culture movement“ šiose Indijos aukštojo mokslo institucijose:

sausio 10 d. Jawaharlal Nehru universiteto Tarptautinių mokslų departamente (Naujasis Delis)
sausio 23 d. Maulana Azad nacionalinio urdų universiteto Anglų kalbos departamente (Haiderabadas)
sausio 30 d. Delio universiteto Politinių mokslų departamente (Naujasis Delis)

Vizito metu dr. K. Garalytė susitiko su šių universitetų akademinės bendruomenės ir studentų organizacijų nariais.