Japonijos ambasadoriaus vizitas

Ambasadorius ATSI 2018 10 23 copy2018 m. spalio 23 d. Vilniaus universitete lankėsi naujai paskirtas Japonijos ambasadorius Lietuvoje Yamasaki Shiro.

Po susitikimo su rektoriumi ir ekskursijos po Vilniaus universiteto architektūrinį ansamblį, ambasadorius apsilankė VU Azijos ir transkultūrinių studijų institute. Čia su instituto direktore dr. Kristina Garalyte bei japonologijos dėstytojais aptarė Azijos studijų programos japonologijos specializacijos plėtojimo galimybes, taip pat bendradarbiavimo bei kultūrinių ryšių tarp Japonijos ambasados ir Universiteto stiprinimą.

Pokalbyje dalyvavo ir studijų įspūdžiais dalinosi studentai japonologai.