3-oji tarptautinė Baltic Alliance of Asian Studies (BAAS) konferencija

Konferencija Lat int 12018 m. balandžio 13–15 dienomis Latvijos universitete Rygoje vyksta 3-oji tarptautinė Baltic Alliance of Asian Studies (BAAS) konferencija „Dynamic Asia: Shaping the Future“.

Konferencijoje dalyvauja ir pranešimus skaito gausus būrys Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto atstovų – prof. dr. Audrius Beinorius, dr. Vytis Silius, dr. Renatas Berniūnas, doc. dr. Vytis Čiubrinskas, dr. Kristina Garalytė, dokt. Dovilė Valaitė, lekt. Kristina Dolinina, lekt. Vilius Dranseika, lekt. Šarūnas Rinkevičius, dokt. Tadas Snuviškis, lekt. Ieva Nagytė, lekt. dr. Konstantinas Andrijauskas, Kotryna Kriaučiūnaitė.

Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institutas yra vienas BAAS iniciatorių ir steigėjų, 2014 m. organizavęs pirmąją konferenciją. BAAS tikslas – vienyti Aziją tiriančius Baltijos regiono mokslininkus bei skatinti jų tyrimų matomumą Europos mastu.

Konferencijos programa  Daugiau informacijos galite rasti: http://www.dynamicasia.lu.lv/