Atvirų durų diena

VU leidiniai copyŠiemet Vilniaus universiteto atvirų durų diena vyks rudenį, rugsėjo 16 dieną, 10–15 val. Saulėtekyje įsikūrusiame Jungtiniame gyvybės mokslų centre (Saulėtekio al. 7, Vilnius).

Šventėje dalyvaus visų fakultetų dėstytojai, studentai, administracijos atstovai – su jais bus proga pasikonsultuoti dėl studijų, o iš studentų išgirsti jų įspūdžius apie studijas Vilniaus universitete. Renginyje bus dalijama informacinė medžiaga, išsamiai pristatanti studijų galimybes.Atvirų durų dieną laukiami ne tik moksleiviai, studentai, mokytojai, tėveliai, alumnai, bet ir vilniečiai bei miesto svečiai. Čia kiekvienas ras ką nors įdomaus – Vilniaus universiteto Studentų atstovybė, įvairios universiteto studentiškos draugijos ir organizacijos demonstruos įvairiausius eksperimentus bei pristatys kitas vykdomas veiklas. Tą pačią dieną vyks finalinė mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė 2016" diena, kurios programa bus turtinga įvairiausių veiklų.

Festivalio „Erdvėlaivis Žemė 2016" programa http://www.mokslofestivalis.eu/renginiai/

Atvirų durų dienos metu Vilniaus universiteto Karjeros ir konsultavimo skyriaus specialistai supažindins ne tik su įvairiomis studijų galimybėmis VU, bet ir pristatys, kaip nepasiklysti galimybių ir pasirinkimų kelyje bei kaip Universitetas gali padėti siekti savo tikslų studijų metu.

Daugiau informacijos apie studijų galimybių ir karjeros planavimo paskaitas: http://www.vu.lt/kviecia/aplankyk/atviru-duru-diena

Iki susitikimo Vilniaus universitete!


Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos