Nuotolinio darbo terminas pratęsiamas iki gegužės 31 dienos

DK saule intSiekiant tinkamai ir kaip įmanoma efektyviau pratęsti ir užbaigti pavasario semestrą, Vilniaus universiteto (VU) Senato sprendimu visos studijų veiklos VU iki pat šio pavasario semestro pabaigos – birželio 30 d. – vykdomos nuotoliniu būdu. Reaguojant į padėtį šalyje, kito, su studijomis nesusijusio, nuotolinio darbo terminas pratęstas iki gegužės 31 d.

Visos kitos su nuotoliniu darbu susijusios anksčiau nustatytos taisyklės taip pat galioja. Vis dėlto, atsižvelgiant į karantino švelninimą valstybėje, VU taip pat laikantis visų atsargumo priemonių pradedamos teikti kai kurios paslaugos, todėl nuo gegužės 8 d. lankytojus priims Botanikos sodas, o nuo gegužės 15 d. bus galima apsistoti Vilniaus universiteto poilsio centruose.

Teniso aikštyną lankytojams jau atvėrė Sveikatos ir sporto centras, o nuo gegužės 18 d. planuojama leisti ir individualiai sportuoti vidaus patalpose.

Visos studijų veiklos nuotoliniu būdu bus vykdomos iki pavasario semestro pabaigos. Nuotoliniu būdu vyks ir baigiamųjų darbų gynimai. Daugiau informacijos apie darbų gynimo tvarką nuotoliniu būdu pateiks studijų programos komiteto ar kamieninio akademinio padalinio administracijos atstovai.

Visa informacija apie kintančią situaciją skelbiama ir nuolat atnaujinama specialioje VU tinklalapio skiltyje.