Haridvare vyks jungtinis tarptautinis seminaras

BA seminaras Indija2020 m. vasario 28 d.  Haridvare (Indija) vyks Dev Sanskriti universiteto (Dev Sanskriti Vishwavidyalaya) ir Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto jungtinis tarptautinis seminaras „Likimas, laisva valia ir pasirinkimas: indiškos ir vakarietiškos prieigos. Tekstologinės ir empirinės perspektyvos“.

Dalyvauja: hon. dr. Chinmay Pandya, prof. Ajay Bhardwaj Nirala, prof. Radhey Shyam Chaturvedi, prof. Abhay Saxena, prof. Audrius Beinorius, doc. Renatas Berniūnas, lekt. Vilius Dranseika.

Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-01-0111) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT). „Tarp pasirinkimo ir determinizmo: kultūrinė laisvos valios, sėkmės ir atsitiktinumo patyrimo bei konceptualizavimo įvairovė“ (DOTSUT-22 (09.3.3-LMT-K-712-01-0111))