Baigiamųjų darbų gynimo tvarkaraštis

Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

VU CR 1377Mieli ketvirtakursiai,

pranešame, kad jau numatytas baigiamųjų darbų gynimo tvarkaraštis.

2017 m. birželio 2, 5-7 d. nuo 10.00 val. Orientalistikos centre, Hindi aud.

Birželio 2 d. (penktadienis) – bakalaurai (arabistai)
Birželio 5 d. (pirmadienis) – bakalaurai (turkologai)
Birželio 6 d. (antradienis) – bakalaurai (japonologai, sinologai, indologai ir kiti studijas atnaujinę studentai)
Birželio 7 d. (trečiadienis) – magistrinių darbų gynimas

Diplomai bus teikiami Šv. Jonų bažnyčioje birželio 13 d. nuo 10 val.

Darbus pristatyti ir įkelti į informacinę sistemą reikia ne vėliau nei gegužės 23 d. 17 val. Įkėlę darbą, turėsite atsispausdinti ir pasirašyti garantiją, kuria patvirtinsite, kad darbą parengėte savarankiškai. Pasirašytą garantiją reikės pristatyti kartu su baigiamuoju darbu (2 įrištos kopijos, abi su vadovo parašu, kuriuo jis patvirtina, jog darbas tinkamas ginti), deklaracijos įrišti kartu nereikia. Sėkmės!

Toliau... 1020 kartai Atnaujinta 2020-02-05

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.